Proteklog vikenda u Sarajevu je odigrana polufinalna utakmica doigravanja za plasman u Drugu ligu Federacije BiH.
Na Otoku su igrali Olimpik i Pofalićki. Zbog svega što se dešava u Kantonu Sarajevo, kada je nogomet u pitanju, rezultat je bio u drugom planu.
Jedina stvar vrijedna spomena dogodila se prije početka utakmice. Potom su igrači Pofalića kleknuli na teren kako bi bodrili supokroviteljske klubove, o čemu je Faktor pisao.
Snimku s Otoke objavio je sarajevski nogometni radnik Sulejman Muslić, a što se dogodilo na terenu pogledajte u nastavku.
