Motociklist koji je teško ozlijeđen u nesreći u Mostaru je preminuo

Muškarac inicijala SB (1981.), koji je teško ozlijeđen u prometnoj nesreći na Novoj gradskoj magistrali u naselju Donja Mahala u Mostaru, preminuo je u mostarskoj bolnici, neslužbeno doznajemo. Hercegovina.info.
Ova nesreća dogodila se 12. lipnja oko 17 sati. Tada su se sudarili SB koji je upravljao motociklom suzuki i GS (1993. godište) koji je upravljao motociklom yamaha.
Oba vozača su zadobila teške tjelesne povrede, a SB je od trenutka nesreće bio u dubokoj komi, imao je višestruke frakture lobanje, oštećenje mozga, kao i brojne druge povrede po tijelu.
Uviđaj su izvršili službenici PU Mostar, a o događaju je obaviješten i dežurni tužitelj Tužiteljstva Hercegovačko-neretvanskog kantona.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI