Kako je navela, bila joj je posebna čast biti pozvana kao govornica na Oxford Union, mjesto koje je dom nekih od najvećih mislilaca, lidera i nositelja promjena.
“Hvala Oxford Unionu i Sveučilištu Oxford na prilici da podijelim svoje putovanje. Jako sam zahvalna na toploj dobrodošlici, promišljenim razgovorima i nezaboravnim trenucima”, rekla je.
Shayk je podijelila niz fotografija s Oxforda na kojima je pozirala u elegantnom i jednostavnom crnom odijelu. Mnogi studenti pratili su njezino predavanje i pozorno slušali sve što je imala za reći.
Na jednoj od fotografija Shayk je pozirao držeći knjigu s natpisom “uvaženi gosti Oxford Syndicatea”. Brojni fanovi u komentarima na objavu izrazili su joj podršku, naveli kako je lijepa i uputili brojne čestitke na ovom uspjehu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.
