Građani Sarajeva bili su svjedoci raznoraznih hvalisanja ministara, direktora i ostalih “visokih dužnosnika” kojima su se funkcije obile o glavu, pa misle da se mogu ponašati kako hoće, ali da im netko zabrani ulazak u zgradu jer je to odlučio netko tko nije ni direktor, ali tko mijenja direktora, je veliki bezobrazluk.
A to se, kako saznaje Faktor, upravo danas dogodilo u KJKP Vodovod i kanalizacija, točnije u njihovoj direkciji u ulici Jaroslava Černija 8.
– Direktor KJKP Vodovod i kanalizacija Adnan Šerak je otišao na godišnji odmor, a mijenja ga Nermin Kapidžija, koji je odmah zabranio ulazak stranaka i građana bez ikakvog obrazloženja.
Samo vraćaju ljude s ulaza, a to se nikad nije dogodilo. Uvijek se moglo bez problema ući, ali otkako je promijenio direktora, on pravi svoja pravila, kao da su njegova. Zamislite ljude koji po ovoj vrućini dođu platiti račun ili uložiti reklamaciju ili dati projekt, a oni ih vrate bez ikakve osnove, samo zato što je Kapidžija tako odlučio.
Da sramota bude veća, vraćaju i invalide, osobe u invalidskim kolicima. Ovo je katastrofa – potvrđeno nam je iz KJKP Vodovod i kanalizacija.
