Progovorila je i o svojoj karijeri, ali i sinu te njegovom odrastanju. Otkrila je i ima li rituale prije nastupa i koncerata.
– Pa, mislim, nema većih rituala od same pripreme. Od dvosatnih priprema, mislim da su mi to najveći rituali – stavljanje maski i tako dalje – rekla je Maja kroz smijeh i priznala je li joj draže pjevati u klubovima ili na koncertima:
– Volim i jedno i drugo, ali naravno da su mi draži veliki koncerti, pogotovo kad je otvoren prostor. To je posebna energija, ali volim i klubove. Svih ovih godina s jednakim sam entuzijazmom pjevala i u klubu i na koncertu.
“Smetala su mi moja velika usta”
Maja se dotaknula i skidanja silikona s usana.
– Pokušao sam ih vratiti na tvorničke postavke. Ne znam je li to trend, možda i jest, ali zasmetalo mi je. Imao sam problem i iz tog estetskog razloga sam se odlučio na to. Shvatila sam da mi to nije lijepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam skupila hrabrosti i snage za to. Mislim da se vraća prirodan izgled, što je dobro – rekla je Maja i dodala da ne bi mijenjala ništa na sebi:
– Ne bih. Super sam sebi. Sve što sam htjela, promijenila sam.
Maja se osvrnula i na novi projekt te je istaknula kako je jako zadovoljna reakcijom publike na pjesmu “Omiljena bivša”.
– Jako sam zadovoljan. 18 milijuna danas je stvarno velika brojka. Ne mogu reći da nisam očekivao uspjeh – jesam, ali ovo je nadmašilo moja očekivanja. Kroz ovu pjesmu sam shvatio da postoje razne životne i ljubavne priče, koje su mi prije bile nezamislive.
“Nisam volio ići u školu”
Prisjetila se i školskih dana.
– Nije mi bilo lako. Nemojte očekivati da ću reći da sam volio ići u školu – ne poznajem tu osobu. Bila sam najbolja u glazbi, redovito sam pjevala u školi i u zboru, pa bi me uzeli da pjevam. Vjerovali su da ću imati glazbeni put i mnogo puta su me gledali s prezirom zbog mog glasa.
Ljetna turneja uskoro počinje, a pjevačica ne krije uzbuđenje.
– Jako se veselim. Htjela sam nastupe i koncerte. Ova godina će biti vrlo radna – Crnogorsko primorje, Hrvatska, BiH i Srbija. Puna sam energije, napunili smo baterije i sad idemo – rekla je i otkrila ide li s njom i sin:
– Ide, on je uvijek sa mnom. Vodimo ga svuda, naravno ne na nastupe, ali gdje god idemo – ide i on. Suprug, sin i ja spakujemo sve u jedan kofer i idemo zajedno, kao “Čergari”. Inače ne bih bio sretan. Oni su mi najvažniji i kad su u mojoj blizini potpuno sam opuštena.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.
