Netko je provalio u kladionicu u sarajevskom naselju Mojmilo i iz nje uzeo novac

U olimpijskom naselju Mojmilo u sarajevskoj općini Novi Grad prijavljena je provala u prostorije sportske kladionice “Formula”, potvrđeno je za Faktor iz Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo.
Provala u kladionicu prijavljena je jutros u 5 sati, a kako možete vidjeti na priloženim fotografijama razbijeno je staklo portala kladionice.
Prema dojavi, nepoznati počinitelj je iz unutrašnjosti otuđio neutvrđenu količinu novca.
Sarajevska policija je izvršila uviđaj i radi na rasvjetljavanju ovog kaznenog djela.
FOTO:

Faktor
1 od 5

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI