Ministrica Katica “moli nadležne” da zbog utakmice produže rad svih kafića u Sarajevu

Ministar unutarnjih poslova Kantona Sarajevo Admir Katica uputio je čestitku nogometnoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, te pozvao nadležne organe da produže rad svih ugostiteljskih objekata na području Kantona Sarajevo do 5 sati ujutro na dan sljedeće utakmice, 2. srpnja.
Ujedno je pozvao građane na odgovorno i primjereno ponašanje kako njihovo veselje i euforija ne bi imali ozbiljne posljedice, kao što se dogodilo sinoć.
Naglasio je da će MUP Kantona Sarajevo brinuti o održavanju sigurnosti u gradu na najvišem nivou, kao i svaki put do sada kada su igrali Zmajevi.
– Ne vozite pod utjecajem alkohola ili droga i poštujte zakone. Neka vaše veselje zbog Zmajeva ima sretan ishod i sretan povratak kući – rekla je Katica.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI