Kako ističe, svako godišnje doba nosi svoje izazove, no unatoč svemu ostala je vjerna sebi.
– Dogodilo se da se ljudi sklone, moram priznati. Ali ne zbog mene. Neki ljudi jednostavno ne mogu podnijeti moj uspjeh, nažalost. Uglavnom, uvijek sam bio isti. Nikad se nisam promijenio i mislim da nitko ne može promijeniti osobu kakva si. To je jednostavno u nama. Ali svakako da su se ljudi oko mene promijenili – rekla je Maja.
Dodala je kako je profesionalni uspjeh donio i određene promjene u njezinu osobnom životu.
Govoreći o svojim kvalitetama, priznala je da joj je najveća mana nestrpljivost.
– Cijeli život se borim s tim. Strpljenje je vrlina koju pokušavam naučiti, ali nikako mi ne polazi za rukom – iskreno je rekla pjevačica.
Iako je poznata po predanosti poslu, Maja je pokazala i smisao za humor govoreći o svom izgledu i prehrani.
Našalila se da će sama sebi poslati neobičnu poruku:
– Svinjo debela, zašto si pojela moju Milku s Oreom? Zašto si pojeo moju Dubai čokoladu? – rekla je kroz smijeh.
Za kraj se osvrnula i na sina Lea o kojem je govorila s puno emocija.
Kako kaže, Lav zna biti izuzetno temperamentan i pravi “lav”, što je naslijedio od oca, dok je od nje naslijedio nježniju stranu, zbog koje je, kako kaže, “voljen i drag”.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.
