Muškarac je u Žepču pao sa stabla i na mjestu preminuo

Muškarac iz Zavidovića, inicijala AH, rođen 1966. godine, preminuo je na licu mjesta nakon pada sa stabla u mjestu Vinište, općina Žepče, potvrdila je Feni glasnogovornica Uprave policije MUP-a Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović.
Muškarac je bio u društvu žene, a Policijska stanica Žepče je o nemilom događaju obaviještena u 15.20 sati.
– Preminuli je pao sa stabla na obali rijeke Bosne. Zavod za hitnu medicinsku pomoć Žepče obavijestio je Policijsku stanicu Žepče koja je izvršila uviđaj.
Mrtvozornik je na mjestu događaja konstatirao smrt. O događaju je obaviješten dežurni kantonalni tužitelj Tužilaštva ZDK – kazao je Ekinović.
Pomoć u izvlačenju tijela muškarca pružili su pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Žepče.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI