Žena skočila s mosta u Banjoj Luci, spasili je građani

Žena koja je danas skočila s Gradskog mosta u Banjoj Luci spašena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći, priopćeno je iz Policijske uprave Banja Luka, prenosi AP. Neovisna.
Policija je navela da im je danas oko 12 sati dojavljeno da je žena skočila s mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
– Građani su joj pružili prvu pomoć, a zatim je na rad preuzela Hitna medicinska pomoć – kazali su iz Policijske uprave Banja Luka.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI