Žena koja je danas skočila s Gradskog mosta u Banjoj Luci spašena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći, priopćeno je iz Policijske uprave Banja Luka, prenosi AP. Neovisna.
Policija je navela da im je danas oko 12 sati dojavljeno da je žena skočila s mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
– Građani su joj pružili prvu pomoć, a zatim je na rad preuzela Hitna medicinska pomoć – kazali su iz Policijske uprave Banja Luka.
