Pješak je nakon što ga je večeras udario automobil prebačen u Kantonalnu bolnicu Zenica, potvrdio nam je dežurni operativni MUP-a Zeničko-dobojskog kantona (ZDK).
Prema njegovim riječima, nesreća se dogodila u 22.10 sati. na magistralnom putu M-17 u mjestu Klopče kod Zenice.
– U prometnoj nesreći sudjelovali su putničko motorno vozilo i pješakinja koja je zadobila za sada neutvrđeni stupanj ozljeda. On je prebačen u Kantonalni zatvor Zenica – dodao je dežurni operativni u MUP-u ZDK.
Promet se na ovoj dionici odvija naizmjenično jednom trakom.
Policijski službenici su na terenu i obavljaju očevid.
