Sezona grijanja u Tuzli završava sutra, međutim, radijatori će biti topli još nekoliko dana

Centralno grijanje Tuzla priopćilo je da sezona grijanja službeno završava 30. travnja 2026. godine, sukladno Općim uvjetima za priključenje na sustav daljinskog grijanja i isporuku toplinske energije.
– Nakon službenog završetka sezone grijanja, sustav daljinskog grijanja bit će u funkciji do 4. svibnja 2026. godine, zbog provođenja planiranih aktivnosti ispitivanja i prilagodbe, au tom razdoblju grijat će se i stambeni prostori – naveli su u priopćenju.
Navedenim aktivnostima, pojašnjeno je, cilj je poboljšati pouzdanost, sigurnost i energetsku učinkovitost sustava.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI