Centralno grijanje Tuzla priopćilo je da sezona grijanja službeno završava 30. travnja 2026. godine, sukladno Općim uvjetima za priključenje na sustav daljinskog grijanja i isporuku toplinske energije.
– Nakon službenog završetka sezone grijanja, sustav daljinskog grijanja bit će u funkciji do 4. svibnja 2026. godine, zbog provođenja planiranih aktivnosti ispitivanja i prilagodbe, au tom razdoblju grijat će se i stambeni prostori – naveli su u priopćenju.
Navedenim aktivnostima, pojašnjeno je, cilj je poboljšati pouzdanost, sigurnost i energetsku učinkovitost sustava.
