Asfalt iz kamiona izlio se danas poslijepodne na dionici magistralnog puta Visoko – Ilijaš, a došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala tri vozila. Ozlijeđenih nije bilo, a nastala je materijalna šteta.
Kako je za Faktor potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a Zeničko-dobojskog kantona, nesreća se dogodila u 15.55 sati.
– Vozila su naletjela na teret koji se iz kamiona rasuo po magistrali, a sudarila su se dva putnička i jedno teretno vozilo – kazali su iz MUP-a ZDK.
