Dodik je iznio svoju verziju razgovora s Izetbegovićem, ali nije objavio snimku

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik iznio je svoju verziju razgovora s predsjednikom SDA Bakirom Izetbegovićem na Xu, ali nije odgovorio na Izetbegovićev poziv da objavi necenzurirani snimak tog razgovora.
Dodik se na početku osvrnuo na Izetbegovićevu izjavu da je odgovorio na Dodikov nervozni telefonski poziv.
– Tijekom “nervoznog” telefoniranja sam se smijao, a Bakir se ležerno branio i pravdao da nije rekao ni “da” ni “ne”, uz neke općenite floskule. Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti što je rekao sinoć, kada je tražio da me prisilno udalje.
Umjesto preuzimanja odgovornosti za izgovorene riječi, svjedočio sam pokušajima relativiziranja i izbjegavanja suštine prijetnji. Stoga moj stav ne samo da ostaje isti, nego sam nakon ovog razgovora još više uvjeren da je ono što je rečeno u emisiji bilo vrlo jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike – napisao je Dodik.
Dodikov poziv Izetbegoviću uslijedio je nakon njegovog sinoćnjeg gostovanja na FTV-u, u kojem je rekao da je Dodik “čovjek izvan zakona” i da će “ova stvar morati biti riješena nekom silom i da će pravosudna i međunarodna zajednica morati primijeniti zakone”.
Izetbegović je u objavi na Facebooku istaknuo sljedeće:
– Sve što mislim, što sam javno rekao o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga, ponovio sam mu u telefonskom razgovoru.
S obzirom na to da je Dodikov razgovor očito snimljen, pozivam ga da ne cenzurira snimak, već da ga objavi u cijelosti – naveo je Izetbegović.
Ipak, Dodik je odlučio iznijeti svoju verziju razgovora, umjesto da se odazove Izetbegovićevom pozivu da objavi snimak razgovora.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI