Izetbegović: Odgovorio sam Dodiku na nervozni poziv, pošto ga snima, neka objavi snimak

Predsjednik Stranke demokratske akcije Bakir Izetbegović priopćio je da je dobio poziv Milorada Dodika, a nakon što je sinoć gostujući na Federalnoj televiziji rekao da je Dodik “čovjek izvan zakona” i da će se “ova stvar morati riješiti nekom silom i da će pravosudna i međunarodna zajednica morati primjenjivati ​​zakone”.
– Nakon sinoćnjeg intervjua na Federalnoj televiziji, u kojem sam ponovio da se Milorad Dodik mora maknuti iz politike, kako je sudskom presudom naloženo, te da je najveća štetočina u Bosni i Hercegovini, danas sam odgovorio na njegov nervozni telefonski poziv.
Sve što mislim, što sam javno rekao o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga, ponovio sam mu i u telefonskom razgovoru.
S obzirom na to da je razgovor očigledno snimao Dodik, pozivam ga da ne cenzurira snimak, već da ga objavi u cijelosti – naveo je Izetbegović.
Izetbegovićeva reakcija uslijedila je nakon što je Dodik na svom nalogu na mreži X, povodom gostovanja Bakira Izetbegovića na FTV-u, napisao da se “Bakir u strahu sinoć usudio da mi prijeti”.
– Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečenosti. Zbog toga sam nazvao Bakira da mi kaže koji je njegov problem. Rekao je da će nazvati u 13 sati.
Vjerujem da će do tada doći do odgovora, prije svega sebi, i pripremiti opremu za snimanje razgovora – napisao je Dodik.
Zatim je napisao #pričao sa Bakirom, nastavak slijedi.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI