Po pjevačicu su došli njen vjerenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i njen brat, sa kojima je napustila kliniku i otišla kući.
Mina je na licu imala kačket i naočare, obukla je crnu haljinu, a na izlasku iz bolnice pjevačica je kratko prokomentarisala kako se osjeća.
“Dobro sam”, rekla je pjevačica, prema izvješćima Telegraf.
Inače, kako se navodi, njezin izlazak bio je planiran i ranije, ali je došlo do nepredviđenog kašnjenja zbog tehničkih problema u sustavu, zbog čega je odgođen administrativni postupak razrješenja.
Mina Kostić primljena je u ustanovu 31. maja, a tom prilikom je nakon agresivnog ponašanja dovedena u policijsku pratnju.
Tijekom boravka u bolnici redovito ju je posjećivao zaručnik, a podršku su joj pružili članovi obitelji, ali i brojni kolege i obožavatelji koji su se javno oglasili željama za brz oporavak.
Pjevačica je nedavno, prije nego što se suočila sa zdravstvenim problemom, progovorila o teškom životnom razdoblju kroz koje je prolazila, ali i navodnim vradžbinama kojima je, kako tvrdi, bila izložena.
“Bilo mi je jako teško, mislio sam da ću umrijeti. Dudi sam rekao: ‘Hoćeš li me živog zakopati?’ Imao sam 40 kilograma, bio sam jako bolestan, fizički i psihički. Prije 16 godina dobio sam ulcerozni kolitis, odnosno upalu debelog crijeva. Nije me sram o tome govoriti. Dijete nikako nisam mogla dojiti – rekla je ranije za “Scandal” i dodala:
“U tom sam stanju išla na nastupe, a Duda tada nije ništa radio. Samo mi je Bog pomogao. Nema se tu što puno pričati, jednostavno su me iskoristili i to je to. Zbog nje sam se loše osjećala, i zdravstveno i financijski, ali i ljubavno”, istaknula je tada.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.
