Ne, ovo nije Bosna, ovo je Amerika: Nestvaran doček Zmajeva u St

Bosanci i Hercegovci koji žive i rade u St. Louisuu će se narednih dana pobrinuti da se Zmajevi u tom gradu osjećaju kao kod kuće.
Pokazale su to i video snimke koje kruže društvenim mrežama, a nastale su prilikom dolaska bh. predstavnici u tom gradu.
Zmajeve je dočekala euforična i optimistična grupa bh. navijača. Uz pjesmu i veliko veselje s oduševljenjem su dočekali Edina Džeku i društvo.
Tražili su zajedničke fotografije i autograme kako bi sačuvali uspomenu za cijeli život. U prvi mah se činilo da je riječ o dočeku na sarajevskom aerodromu, a ne američkom.
Ove scene dokaz su euforije koja vlada oko reprezentacije Bosne i Hercegovine, ne samo u našoj domovini nego i širom svijeta.
bh. ekspedicija će u St. Louisu ostati do subote, 6. lipnja, kada je na programu utakmica protiv Paname, a potom odlazi u Toronto, gdje 12. lipnja čeka dvoboj protiv Kanade.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI