Oglasila se i o Mini Kostić, koja je na psihijatriji, šokantna tvrdnja: “On joj uništava život”.

Jovana Jeremić se potom osvrnula na situaciju u kojoj se nalazi pjevačica, tvrdeći da je za njeno stanje odgovoran njen vjerenik.

– Problem s ljudima koji završe na psihijatriji je što ne jačaju svoje samopouzdanje i sebe, već ulažu u druge. To su obično dobri ljudi koji se posvete osobi koja ih ne zaslužuje. Konkretno, trebalo je odmah spasiti Minu Kostić od tog Kaspera. On joj uništava život i koristi je za svoju popularnost – rekao je Jeremić.

Dodala je kako, prema njezinom mišljenju, Kasper koristi Minu za osobnu promociju te da nije iskren u svojim namjerama.

– Riječ je o čovjeku koji koristi psihički ranjivu osobu da bude u javnosti. Došao joj je u posjet kako bi se prikazao u boljem svjetlu. Takvi ljudi imaju masku i ne biraju sredstva – rekla je voditeljica.

Podsjetimo, Mina Kostić je krajem svibnja primljena u bolnicu u pratnji policije zbog znakova agresije, a zadržana je zbog jake tjeskobe. Kako se navodi, planirano je da će u ustanovi provesti oko 30 dana.

Njen zaručnik oglasio se ranije na društvenim mrežama, navodeći da je pjevačica prebačena na drugi odjel i sada je u stabilnijem stanju, kao posljedica životnih pritisaka i problema.

O cijeloj situaciji oglasio se i njezin prijatelj Goran Vukošić, koji je opisao trenutak kada je saznao za njezinu hospitalizaciju, ali i demantirao glasine o kumstvu.

– Bio sam u šoku kad sam čuo. Trebao sam ići na proslavu i odsjekle su mi se noge. Prvo sam mislio da to nije istina, ali kad sam je nazvao, telefon joj je bio nedostupan. Tada mi je sve bilo jasno – rekao je Vukošić.

Naglasio je da mu kumstvo nikada nije nuđeno, te da medijski napisi o tome nisu točni.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI