Rodu Stewartu pozlilo je tijekom koncerta, članovi ekipe dali su mu kisik na pozornici

Legendarni 81-godišnji pjevač nastupao je u West Valley Cityju, a tijekom izvođenja pjesme “Young Turks” izgledao je jako loše. Publika je primijetila da se oslanjao na klavir i scensku opremu da bi ostao na nogama.

Ubrzo su na mjesto događaja izašli članovi njegovog tima s bocama kisika, nakon čega je Stewart nekoliko puta udahnuo kroz masku kako bi se oporavio.

Nakon kratke pauze, obratio se publici: “Show se mora nastaviti. Skoro sam se onesvijestio. Biste li imali nešto protiv da sjedim do kraja showa?”, rekao je Stewart prije nego što je ostatak showa izveo sjedeći.

Publika je nastavila pratiti koncert, a pjevač je humorom ublažio situaciju komentirajući da mu je “umalo pozlilo”.

Inače, Stewart se već duže vrijeme nosi sa zdravstvenim problemima i otkazivanjem nastupa. Početkom mjeseca odgodio je nekoliko koncerata u Las Vegasu zbog gripe i preporuke liječnika za dodatni odmor. Kasnije je otkazan i nastup u San Diegu, samo nekoliko sati prije početka, nakon što mu je dijagnosticirana akutna respiratorna infekcija koja je prerasla u laringitis.

Stewart je tada rekao obožavateljima da se osjeća bolje, ali da mu je glas još uvijek slab i da nije spreman za nastup.

Tijekom svibnja također je otkazao dvije rezidencije u Las Vegasu zbog infekcije sinusa i potrebe da odmori glas.

Dio javnosti kritizirao je pjevača nakon što je, unatoč otkazanim koncertima, viđen na putovanju u Bostonu gdje je pratio škotsku reprezentaciju na Svjetskom prvenstvu. Objavio je i snimke s privatnog leta, a navodno je viđen kako konzumira alkohol na stadionu. Stewart je kasnije pojasnio da mu se opće stanje popravilo, ali da mu glas još nije spreman za nastupe.

Trenutačno je na sjevernoameričkom dijelu oproštajne turneje “One Last Time” kojom se nakon više od šest desetljeća karijere oprašta od velike koncertne scene.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI