U dobojskoj Slogi sprema se totalna čistka

Sloga iz Doboja je nekim čudom izborila opstanak u Premijer ligi te će i naredne sezone igrati u eliti.
Dobojlije su imale sezonu za zaborav, a pobjede u posljednja dva kola protiv Posušja i Rudar Prijedora donijele su im opstanak.
Nezadovoljni rezultatima u Doboju ovog ljeta spremaju totalnu čistku, a prema svemu sudeći mnoga poznata imena napustit će stadion Luke.
Doći će do potpunih promjena u stručnom štabu, a klupu će napustiti Nedim Jusufbegović. Isto se očekuje i od njegovih suradnika.
Novi trener bit će Perica Ognjenović, koji je oduševio bh. javnosti na način na koji je vodio Rudar Prijedor, a srpski stručnjak imat će odriješene ruke za sastavljanje momčadi.
Kada su u pitanju odlasci, duga je lista igrača kojima istječu ugovori. To su Toni Jović, Ajdin Redžić, Alen Djanović, Haris Ovčina, Nikola Mandić, Bojan Letić, Benjamin Tatar, Dino Hasanović, Fedor Predragović, Filip Erić, Bojan Pavlović…
Većini nabrojanih igrača najvjerojatnije neće biti ponuđen nastavak suradnje, pa je već sada jasno da će Sloga u novu sezonu ući s znatno izmijenjenim sastavom.

VAŠ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here

VIŠE IZ KATEGORIJE

NAJPOPULARNIJE

KOMENTARI