MUP RS je u saradnji sa Policijskom upravom Doboj uhapsio tri osobe iz Doboja u akciji “Kandidat”.
Na temelju naredbe Okružnog suda u Doboju u tijeku su pretresi objekata na više lokacija koje koriste navedene osobe, a sve aktivnosti u ovoj višemjesečnoj istrazi vezane za sprječavanje zlouporaba u vezi s polaganjem vozačkih ispita provode se pod nadzorom Javnog tužiteljstva RS-a, priopćeno je iz MUP-a RS-a.
Uhićene se sumnjiči da su počinili kaznena djela primanja mita, zlouporabe službenog položaja ili ovlasti i trgovine utjecajem.
