U sarajevskom naselju Pofalići večeras je izbio požar u napuštenom objektu, potvrđeno je za Faktor.
– Upravo smo dobili dojavu da gori napušteni objekat u ulici Hamdije Ćemerlića. Naše ekipe su upućene na lice mjesta. Spaljivanje otpada u napuštenom objektu. Nema opasnosti od širenja na okolne objekte. Nije bilo materijalne štete niti ozlijeđenih. Mi smo tu da to spriječimo – kazali su za Faktor iz Profesionalne vatrogasne brigade Sarajevo.
Dodali su da je ekipa na terenu i da se očekuje da će požar biti u potpunosti ugašen.
